Toivomus Niinistön kannattajille

Toivottavasti tälle palstalle viikkotolkulla pskaa ripuloineet Niinistön kannattajat tajuaa vaalien jälkeen muuttaa pois maasta.
5242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Haluat siis karkottaa kaikki veronmaksajat? Outoa.

Eihän tänne jää kuin sossupummit.. Pidä hauskaa _jos_ se Halonen sattuukin voittamaan.

Äänestä
  • demaripummeille! Eihän täällä olisi enää sitten firmoja, joissa olla töissä. Olisi vaan sosiaalivirkailioita, kelan ja työkärin henkilökuntaa ja tietysti elätettäviä! Siis tulot nolla, mutta ottavia käsiä paljon. Siinähän sitten elättäisivät toisiaan, jos nyt ylipäätänsä saisivat jostain lainattua sitä jaettavaa!

    Äänestä

Kuka sinutki sitte elättää ,,taika Talja

Äänestä

Ei hataa, asun jo! Eika todellakaan ole kiire takaisin!

Äänestä

Koska on täysin mahdollista viimeisten gallup-lukujen perusteella, että Niinistö voittaa, niin miksi meidän voittajien pitäisi mihinkään muuttaa?

Nythän asiat alkavat vihdoin luistaa täällä "kassi-Alman" siirtyessä eläkepäiviään viettämään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miä vaan kirjoitti:

Toivottavasti tälle palstalle viikkotolkulla pskaa ripuloineet Niinistön kannattajat tajuaa vaalien jälkeen muuttaa pois maasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu