Voihan viulu

On teil turkulaisil niin surkee mikki hiiri selostamas pelejä et huh huh!! Eiks sinne auranaalloil nyt jostain jokilaivast sais paremman pellen kun tän onnettoman uikuttajan.
3352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ettei vaan joku lukkofani ruikuta katkeran tappion jäljiltä?? Noo, pitäähän se kiukku johki purkaa mut on säälittävää että Auran Aaltojen selostajaan.. Häpeä.

Äänestä
  • Lukkofani olen joo ja tappio oli katkera mut se ei muuta sitä tosiasiaa et se Järvenpää on ITKUPILLI! Ja kyllä sen ymmärtää et turkuun päin vetää auran aalloil, onhan se paikallisradio mut ei sen tartte paskaa silti puhua. Järviksen mielest muut pelaa sikaa ja vastustajat kaatuvat omia aikojaan vaikka tepsi on yks tän hetken PAHIMMISTA kahvajoukkueista.

    Äänestä

  • Portsu kirjoitti:

    Lukkofani olen joo ja tappio oli katkera mut se ei muuta sitä tosiasiaa et se Järvenpää on ITKUPILLI! Ja kyllä sen ymmärtää et turkuun päin vetää auran aalloil, onhan se paikallisradio mut ei sen tartte paskaa silti puhua. Järviksen mielest muut pelaa sikaa ja vastustajat kaatuvat omia aikojaan vaikka tepsi on yks tän hetken PAHIMMISTA kahvajoukkueista.

    Mitäs kuuntelet, jos ei kelpaa. Se on paikallisradio. Kuuntele oman kaupunkisi paikallisradiota, jos sellaista siellä kylässä edes on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Portsu kirjoitti:

On teil turkulaisil niin surkee mikki hiiri selostamas pelejä et huh huh!! Eiks sinne auranaalloil nyt jostain jokilaivast sais paremman pellen kun tän onnettoman uikuttajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu