Tuo Karhuvaaran ja Mtv3:n esiintyminen Niinistön takana on todella oksettavaa. Onko todella niin että kanava joka rahoittaa toimintansa kuluttajien rahoilla voi esiintyä tällä tavalla? Niinistöllä on käytännössä koko ajan oma mainosääni tuolla aamu-teeveessä.
mtv3 ja niinistö
ylenkatsoja
4349
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vaikka Halosta äänestänkin, teko on samanlainen kuin esim. SAK:n asettuminen julkisesti Halosen taakse.Demokratiaan kuuluu vapaus.Hyvää äänestyspäivää kaikille!
Olen samaa mieltä mutta pitäähän jonkun mainostaa Niinistöäkin kun ei itse saa mitään puheistaan irti.
(SA,k ja Lipposen poppoo MUNASI itsensä Täysin) "Galluppi" Tositieto,on kuullut SA;K;jäsenistä suurin osa liittyy yksityisten alojen. Työttömyyskassaan,joka saa nyt hirveästi uusija asiakkaita me jo eilen liityttiin ,ja liity sinäkin tänään.Ja muuten vielä viimeinen tieto yli 500.000 työtöntä tällä hetkellä suomessa.(Filatovin kouluts, ei pure kun työttömäksi)
kyllä olet huonosti katsonut telkkaria jos ,et tiedä ,että Karhuvaara saa olla telkussa sen vuoksi ,että hän työskentelee demarien mandaatilla,ja sen kyllä huomaa