Niinistö petti Ahon ,EI TUKENUT 6V SITTEN?

Siinä nähdään ,keskustlaisilla lyht muisti.
Keskustalaisia viedään kuin pässiä narussa,
naurattaa,,,,,,,,,,,,.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aho on ilmoittanut kannattavansa Niinistöä.
Vanhanen on ilmoittanut kannattavansa Niinistöä.
Jäätteenmäki on ilmoittanut kannattavansa Niinistöä.
Vähän jokainen järkevästi tulevaisuuteen luottava on ilmoittanut kannattavansa Niinistöä.

Niin minäkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukka kirjoitti:

Siinä nähdään ,keskustlaisilla lyht muisti.
Keskustalaisia viedään kuin pässiä narussa,
naurattaa,,,,,,,,,,,,.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu