Onkohan se evp sittenkään ihan..?

Saattaa olla että olen joutunut harhapoluille Kapin kannattajana. Neuvokaa miten pääsen täältä pois. Ennen Kapi antoi viinaa ja maksoi ravintolassa, mutta nyt se vain ärjyy ja määräilee.

anti keris
155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onneksi sisältö ratkaisee ja paljastaa. Ihan kuin keriksenkin jutuissa. Toinen meistä vaan ei tee ihan niin paljon "kirotusvihreitä" tai anomuksia "yläpidolle".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anti keris kirjoitti:

Saattaa olla että olen joutunut harhapoluille Kapin kannattajana. Neuvokaa miten pääsen täältä pois. Ennen Kapi antoi viinaa ja maksoi ravintolassa, mutta nyt se vain ärjyy ja määräilee.

anti keris

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu