JEES JEES NYÖKKÄILIJÄT

"Kieri Artsi! Nyökkää Jouni! Nouda Artsi! Anna tassua Jouni! Mamma palkitsee kyllä teidät"
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko sillä rupsahtaneella Riitta Väisäsellä ryhtivika kun piti kurkkia Niinistön selän takaa vai yrittikö tuo vanha Speden tyttökaveri päästä koko ajan kuviin? Hyvä ettei tipahtanut kurkotellessaan penkiltä

Äänestä
  • kertaa komeampi. kuin pikku musta ja iso vaalee puli puli ja tse tse

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koira itse kirjoitti:

"Kieri Artsi! Nyökkää Jouni! Nouda Artsi! Anna tassua Jouni! Mamma palkitsee kyllä teidät"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu