Tavja on kommunisti, puhevikainen lesbo. Menkäää te saatanan köyhät vaan sossun luukulle ja maatkaa sohvalla. Olette todella haisevia paskiaisia ja en tiedä kuvottavampaa kuin teidän haisevat ja rumat lehmännaamanne. Ette te mitään oikeita töitä tee. Olette työttömiä tai teette paskaduunia. Hahahahahahahhaha.
Köyhät luuseri vasemmistolaiset
akateemiset ajaa mersuilla
7322
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Niinistö ei kyllä hyväksy tuollaista käytöstä. Minusta sinun pitää mennä nurkkaan häpeämään ja sitä ennen kyllä peset saippualla suusi. Sitten kun olet katunut ja parantanut tapasi voit tulla nurkasta pois. Sunnuntaina menet sitten äänestämään Niinistöä, joka käy vaalikampanjaa puhtain asein, ei pilkaten ei ivaten.
Niinistö on niin hyvä mies, että sinun kannattaa noudattaa hänen ohjeitaan miten vaalikampanjaa käydään. Muistathan, että Saulin numero on 3.
Ei kait Niinistön rintamaan ole tuollaisia siirtynyt.
ilman meitä työläisiä ei sinunkaan mersua olisi olemassa,maailmassa on paljon muutakin mitä ei olisi jos ei meitä duunareita olisi.
akateemiset ei nimen omaan pysty ajamaan mersulla!!!
Miten hiivatti heillä mukamas mersuun rahaa,ku opintolainaa on ja oma kämppäkin pitäis ostaa.
Vaan kun se Akateemisten palkka on niin kovin,kovin pieni verrattuna koulutustasoon.
Duunari(Yrittäjällä)sen sijaan rahaa pisaa,jotenka he voivat ajaa mersulla.
Ei tuommoisilla kokoomukselaisilla ole hyvää tulevaisuutta. Ei pääomaa, ei henkistä pääomaa. Kauhea kateus vaan kalvaa mieltä
Ajelen uudella velattomalla punaisella (aatteen väri) Audilla. Olen kaiken lisäksi nainen. En kateellinen. Työllä olen tienannut omnaisuuteni, en velalla. Voi. voi kateellista porvari poloista. Penniäkään en ole tarvinnut avustuksia valtion luukuilta. Kyllä SDP:n ja Tarja Halosen hyvinvointiyhteiskunnassa työn tekijäkin pärjää.
Et osaa edes yhdyssanoja, sinä joka Audilla ajelet. Olet työtön luuseri. Kouluja et ole käynyt kirjoitustyylistäsi päätellen. Hahhaahahhahah.