taas kusetettiin

6 vuotta sitten Aho sai 49,8% nyt Niinistö on saamassa jopa 49%. Kokoajan syytetään kokoomusta Ahon pettämisestä. OK - Halonen voitti silloin naisten äänillä mutta mistä ne Ahon prosentit tulivat jos kokoomus muka petti?
1136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kokoomus Ahoa pettänyt. Halosen vannoutuneet kannattajat niitä syytös-viestejä täällä on lähettänyt, saadakseen aikaan eripuraa Keskustan ja Kokoomuksen välillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kansaa kirjoitti:

6 vuotta sitten Aho sai 49,8% nyt Niinistö on saamassa jopa 49%. Kokoajan syytetään kokoomusta Ahon pettämisestä. OK - Halonen voitti silloin naisten äänillä mutta mistä ne Ahon prosentit tulivat jos kokoomus muka petti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu