NIINKUIN PITÄÄKIN,JA SUNNUNTAINA NÄYTETÄÄN NÄRHEN MUNAT KOKO POPULALLE TARJAN PUOLESTA,VAI MITÄ
NIINISTÖN KIRI SAMMUNUT
heinh-5r
7369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
PUNAISTA KORTTIA HALOSELLE. SIISPÄ 3
Viimeinen kalluppi oli "Halosvetoinen".
Odotas kun tulee hesarilta vastine, niin kiljahdamme riemusta!
Jos tässä on hiukaakaan perää, tajuat varmaan mitä munia tässä ollaan katselemassa ja puristelemassa. Olen järkyttynyt!!!
http://vanhemmat.com/phpbb/viewtopic.php?t=534
jos sulta on viety lapset sosialitanttojen toimesta,on vikaa varmasti myös itsessäsi,peiliin katsominen autaa joskus paljon
HÖPÖ HÖPÖ
Ei todella enää mitään MUUMINAMMAA eikö tämä jo riitä???? Voiko KANSA OLLA NÄIN TYHMÄÄ ???
NYT JOS KOSKAAN JÄRKI KÄTEEN
Siis NIINISTO NUMERO 3.
Tyhmää, tyhmää...tai tahllista.
Kyselyt tehtiin täysin eri perusteilla ja eri tavalla valituista otannoista (Henkilöistä, joilta kysyttiin).
Kannatusluvut eivät ole lainkaan vertailukelpoisia. Tämähän oli jo uutisoinnissakin annattu tieto. Kaiken lisäksi vähänkään mielipidetiedustelujen ja tilastotieteen kanssa tutuiksi tulleet sen ymmärtävät. Valitettavasti eivät kaikki, kuten otsikostakin näkee :)
Itse olen neutraali ehdokkaiden suhteen, mutta tällaiset suomi24.fi etusivun otsikot antavat aiheen olettaa, että vasemmisto tai HS-imperiumi on etusivun manipuloijana.
Muuten taspuolisuuden puuttumisen johdosta ihmettelen, miksi kukaan Niinistön tukijoista ei ole ehdottanut yritysten mainosboikottia Hesaria vastaan taikka ostoboikottia niitä yrityksiä kohtaan, jotka mainoksillaan tukevat Hesaria ja sen mukana Halosen kampanjaa ja vasemmistoa.
Yritykset voivat nostaa minkä tahansa lehden mainoseuroillaan Hesarin todelliseksi kilpailijaksi.
julkisuuteen lasketut provot kääntyvät omaa tarkoitustaan vastaan, koska kaikki äänestäjät tietävät, että viimehetken provot on jätetty viime hetkeen sitä varten, ettei niitä ehdi tarkistaa! Se kertoo lähettäjän kataluudesta.