SAULI ON HOMO

vaan.
5216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hetero.

Äänestä
  • ei ole!!!

    Äänestä

Nyt taisi mielikuvitus lentää liiankin kanssa. Eikö enää oikeita aiheita ole.

Äänestä

Saulin ja Ruben Stillerin kävelevän käsi kädessä Pärnussa viime kesänä.

Äänestä

TÄMÄ ON OIKEISTON TAHOLTA TULLUT PROVO.

EI TULLUT VASEMMISTOSTA.

NÄITÄ NÄKYY MUUTNKIN NYT TÄNNE TULVIVAN, JOISSA YRITETÄÄN LEIMATA MEITÄ RÄYHÄÄJIKSI.

ÄÄNESTÄJÄT, OTTAKAA HUOMIOON, M E EMME TÄLLAISTA HYVÄKSY, EMME PUOLIN JA TOISIN.

Poikkeuksia on ihmisisissä molemmin puolin tietysti ja sille emme mitään voi, ei oikealla ei vasemmalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihan tidoksi kirjoitti:

vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu