Selkä suorana..!

Tarja Halosen takana!
6138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

miehenä Saulin rinnalla!

Äänestä
  • homoki

    Äänestä

samannäkönenki!,seiso vaan rauhassa.

Äänestä

täällä.Miehet ja naiset,nuoret ja vanhat

Äänestä

Menkää vaan äänestämään ja katsokaa että ystävännekin äänestävät. Muuten ei tule jatkoa.

Äänestä

Halosella on niin synkkä menneisyys, että häntä ei voi kannattaa. Naisenakaan ei kannata sumeilemattomasti äänestää Halosta, koska Halonen ei itse kannata kaikkia naisia, vaan ainoastaan SDP:n naisia.

Itse kannatan työntekoa, hyviä käytöstapoja ja korkeaa moraalia. Vaihtoehdoksi ei jää muuta kuin Niinistö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seison naisena kirjoitti:

Tarja Halosen takana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu