MIKSI ETTE OSALLISTU?

2102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paukut huomispäivälle, silloin niistä on jotain hyötyä. Pelatkaa te vaan pelejänne, mutta me äänestetään Tarja jatkoon.

Äänestä
  • HUUMORIA...VOI VITTU ETTÄ NAURATTAA...
    SYY ON SIINÄ, ETTEI LÖYDY KANNATUSTA...
    VOI KUN IHANAA ON KUN KOMMUNISTIT SOTKETAAN SUOHON JA VITUN SYVÄLLE....:))))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NÄIHIN kirjoitti:

KYSELYIHIN, HALOSEN KANNATTAJAT..;)

http://www.presidenttipeli.fi/

http://www.iltasanomat.fi/keskustelu/nettikysely.asp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu