Sauli uskaltaa katsoa toimittajia silmiin ja vastata rehellisesti.Sauli tekee meistä jälleen yhtenäisen kansan.
TYÖTTÖMÄT JA KÖYHIEN PUOLUE TUKEE SAULIA
KOKO KANSAN SAULI NIINISTÖ
7248
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tarja sen tekee!
pitkittäin vai poikittain ?
Tare on ihan pihalla duunistaan ja muutenkin sellainen pinokkio, et olis parempi laittaa Sauli pressax, niin ei naurais sentään ihan koko Venäjä.
JA JOHDATTAA SUOMEN SOTAAN JA MUIHIN VAIKEUKSIIN
KÖYHÄT JA TYÖTTÖMÄT ÄLKÄÄ MENKÖ VIPUUN!
Jos Sauli saa päättää työttömät kyykytetään vielä entisestään, ja tuet leikataan. Köyhät eivät voi edes sivistää itseään, koska kirjastot tehdään maksullisiksi...sellaistahan linjaa Sauli on jo ennenkin ajanut!
Köyhätkin ovat ihmisiä Tarjan mielestä-
siis numero 9
t: Nea
Mitä tuli kuuden vuoden aikana köyhälle?Mitä tuli työttömälle?Ei mitään.Miksi se nyt muuttuisi seuraavina vuosina?Etkö usko jo kerrasta?jos et olet ehkä hiukan yksinkertainen.Tarjalla ei ollut mitään suunnitelmaa miten asioita lähdetään hoitamaan.Sauli latasi selvät faktat ja niihin ei kuulunut köyhän kyykyttäminen päin vastoin.Lue enemmän luulet vähemmän
mitä meiltä työttömiltä enää voi leikata ei mitään