tämä ei kuulu kyl tänne!

miten saan laihdutettua naamaani?? olla syömättä kuukauden?? sokeri on paisuttanut sen palloksi. haluan enemmän luita näkyviin
2550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paasto,jumppa,ihan laihdutus....etenkin tuo paasto voisi auttaa

Äänestä

Varmaan liiat rasvat lähtee parhaiten syömällä vaan vihanneksia ja muita vähärasvaista ruokaa.Kala ja kana on aika hyviä.Liikunta on kanssa aika hyvä keino.Kasvoille on kanssa olemassa omat jumpat..Mut paras keino on varmaan jättää karkit pois.Täydellinen syömättä oleminen on varmasti aika huono keino,tulee vaan sairaaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lukekaa!!! kirjoitti:

miten saan laihdutettua naamaani?? olla syömättä kuukauden?? sokeri on paisuttanut sen palloksi. haluan enemmän luita näkyviin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu