Ai ai...

Huonot ajat ovat edessä. Se tyhmä kanttura onnistui vaalivilpissään ja pääsee jatkamaan Suomen tuhoamista...
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitäpä jos muuttaisit Ruattiin????

Äänestä

Kansa saa sellaisen presidentin kun kansa itsekkin osaltaan on. Tyhmä valinta minustakin. Harmi. Onneksi asun ruotsissa, ei niin paljon keljuta. Toivottavasti tää rouva H viisastuu ja järkiintyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voi voi... kirjoitti:

Huonot ajat ovat edessä. Se tyhmä kanttura onnistui vaalivilpissään ja pääsee jatkamaan Suomen tuhoamista...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu