Niinistölle 10 pojoa!

Esko Aho lähti samasta asemasta Harvardiin.
3122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niinistö ei edes yrittänyt voittaa vaan saada 49.9% äänistä. Äijä sieltä Luxemburgista lähde kulumallakaan.

Ja kepuleille piti vähän heittää kalikkaa rattaiden pyörien väliin.

Äänestä

jatkamaan pankinjohtajaopintojaan. Olkoon siellä aina eläköitymiseen saakka.

Äänestä

Kannuksen Kennedy päähän. Sauli on fiksumpaa tekoa, hänestä kuulemme vielä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HÄN HÄVISI KUIN MIES kirjoitti:

Esko Aho lähti samasta asemasta Harvardiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu