Allekirjoita tämä vetoomus!!!

Allekirjoita tämä vetoomus (linkki alla) kristillisten koulujen puolesta. Hallitus uhkaa viedä kristillisiltä kouluilta valtion tuen.

http://www.netcabinet.fi/asiakkaat/kd/vetoomus.php
3214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä me tehdään jollain jeesuskouluilla...ei yhtään mitään,tuet pois vaan näiltä kouluilta..minun verovaroja ei kyllä käytetä mihinkään jeesusteluun....muuttakoon jeesustelijat amerikkaan....!!!!muutenkin täälä on tarpeeksi jo niitä maanvaivauskovaisia jotka notkuu rahan perässä kaikkien ovilla...

Äänestä
  • Ilmeisesti sinä et tee mitään - mutta demokratiassa koulunkäynti on vapaaehtoista, samoin erityiskouluja saa perustaa. Millaisen koulun itse haluaisit? Veronkiertokoulu olisi yksi hyvä aihe. Toinen olisi ovisilmän asennuskoulu niin ei tarvitse avata ovea epätoivotuille.

    Äänestä

Fundamentalisteille ei mitään erityis koulutusta verorahoilla!!! MORAALITONTA!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kristillisten koulujen puol... kirjoitti:

Allekirjoita tämä vetoomus (linkki alla) kristillisten koulujen puolesta. Hallitus uhkaa viedä kristillisiltä kouluilta valtion tuen.

http://www.netcabinet.fi/asiakkaat/kd/vetoomus.php

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu