Yli-Torkko TPS:aan

Onneksi kuitenkin vuokralle, ainakin näin alkuun. Kädetön jässikkä, ennenkuin toisin todistaa.. Jännä homma kun piti saada maalintekovoimaa ja sitten hankitaan joku ylitorkko! No, annetaan jätkälle mahdollisuus, kuitenkin tässä asiassa pitää olla sopivan kriittinen.
8465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Voi luoja mitä hankintoja tepsillä on ollut! Jortikka taisi olla ihan turhaan tsekeissä etsimässä uusia pelaajia!
Olisi kiva tietää mitä Herra Jortikka on Tsekeissä tehnyt!?
Jos Yli-torkko ei pärjännyt Saipassa,Lukossa eikä Forssas niin miten voi Turussa,kysynpä vaan!
Älkää tepsi fanit odottako pleijareita koska ne tulee olemaan lyhyet...

Äänestä
  • siinä vasta lätkä-guru, haha.

    Äänestä

  • Eihän teillä oo mitää tietoo Toresta.Mestis pelaaja ei Tore oo ollu koskaan.Tänä kautena pelejä loukkaantumisien takia vähän.Vasta 23v.Saipassa pärjäsi hyvin.Lukossa paljon loukkaantumisia.

    Äänestä

  • tps fani kirjoitti:

    Eihän teillä oo mitää tietoo Toresta.Mestis pelaaja ei Tore oo ollu koskaan.Tänä kautena pelejä loukkaantumisien takia vähän.Vasta 23v.Saipassa pärjäsi hyvin.Lukossa paljon loukkaantumisia.

    Yli-Torkko ON pelannut tällä kaudella myös forssassa, eli fps:ssa, eli MESTIKSESSÄ!! Hiton viisastelija!

    Äänestä

  • Masa kirjoitti:

    Yli-Torkko ON pelannut tällä kaudella myös forssassa, eli fps:ssa, eli MESTIKSESSÄ!! Hiton viisastelija!

    Yli-torkko on ollu Lukon pelaaja koko kauden ennen tps siirtymistä.Hän oli polvi leikkaukses joulun alla ja sen myötä palaamassa pelikuntoon.
    EI KOSKAAN OLLUT FPS:n mies!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hei haloo kannattais vähä enemmän ymmärtää näit asioita ja ottaa selvää.

    Äänestä



  • tps fani kirjoitti:

    Fopsin mies ei oo vieläkää ollu.

    Ei kyllä kiinnosta periaatteessa väitellä minkään rääpäleen kanssa, mutta kun yli-torkko on tosiaan pelannut myös FPS:ssä, ja joku pentu väittää vastaan, on asia pakko oikaista. En oo väittänyt hänen olevan minkään seuran mies, vaan että hän on pelannut myös forssassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Masa kirjoitti:

Onneksi kuitenkin vuokralle, ainakin näin alkuun. Kädetön jässikkä, ennenkuin toisin todistaa.. Jännä homma kun piti saada maalintekovoimaa ja sitten hankitaan joku ylitorkko! No, annetaan jätkälle mahdollisuus, kuitenkin tässä asiassa pitää olla sopivan kriittinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu