outoa eikö totta

ON SE,VAIN HIEMAN OUTOA.KUN 2002 HELMIKUUSSA KESKIPOHJANMAAN KESKUS-SAIRAALAASSA ENSI-AVUSSA TOIMI LÄÄKÄRINÄ TOISEN VUODEN LÄÄKETIETEEN OPISKIELIJA MAIJA W.VAIKKA VASTA NELJÄNNEN VUODEN OPISKELIJA SAA OLLA HARJOITTELIJANA.JOS JOTAIN SATTUU,NIIN KUKA SILLOIN ON OIKEIN VASTUUSSA.
1124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vastuu siirtyy hautaustoimistolle ,tää maa menee
siihen että jos lääkäriin pääsee ,tuuria ,siellä onkin virolainen tai joku hoonosoomi,etenkin reunaalueilla käynyt näin ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


potilasturvallisuus kokkolassa kirjoitti:

ON SE,VAIN HIEMAN OUTOA.KUN 2002 HELMIKUUSSA KESKIPOHJANMAAN KESKUS-SAIRAALAASSA ENSI-AVUSSA TOIMI LÄÄKÄRINÄ TOISEN VUODEN LÄÄKETIETEEN OPISKIELIJA MAIJA W.VAIKKA VASTA NELJÄNNEN VUODEN OPISKELIJA SAA OLLA HARJOITTELIJANA.JOS JOTAIN SATTUU,NIIN KUKA SILLOIN ON OIKEIN VASTUUSSA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu