JOS ETTE OLE HUOMANNEET PRIDENTTI ON VALITTU

lopettakaa paskan jauhaminen ,ei johda mihinkään,turhaa löpinää
3188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ollako demari, vai eikö olla.

Äänestä

mutta kyllä demareidenkin pitäis pitää naama kiinni eikä huutaa johtajiensa suulla kuka ketäkin on äänestänyt.Esim tomppeli Heinäluoma.

Äänestä

täällä teet? HÄH?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heinh-5r kirjoitti:

lopettakaa paskan jauhaminen ,ei johda mihinkään,turhaa löpinää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu