Olenkin jo tätä päivää odotellut hieman kauemmin. Nyt kun suomalaiset alkavat hiljalleen ymmärtämään mitä islam oikeastaan on niin hiipuu tuo jenkkiviha vaihtuen ymmärrykseksi. Odotan vaan ensimmäistä pamahdusta Suomessa ja niitä väkivallan-aaltoja. Nyt on ratas pyorähtänyt!
MURROS
4
244
Vastaukset
- iskuja suomeen
ei nämä hyysärit ymmärrä ennen kuin sattuu omaan maahan näitä terrori juttuja.sitten sitä tajuaa kun läheisiä kuolee pommi-iskuissa.
- Suomalainen mies
Sairas p*ska. Kukaan todellinen suomalainen ei toivo vihollisen hyökkäävän maahamme. Sun kaltaiset maanpetturit pitäisi viedä kenttäoikeuteen ja ampua. Toivottavasti olet itse uhrien joukossa.
Teeppä maallemme palvelus: rakenna kotona pieni pommi, työnnä se hanuriisi ja käy räjäyttämässä itsesi jonkun järven jäällä. - ja sunlaisia uunoja
Suomalainen mies kirjoitti:
Sairas p*ska. Kukaan todellinen suomalainen ei toivo vihollisen hyökkäävän maahamme. Sun kaltaiset maanpetturit pitäisi viedä kenttäoikeuteen ja ampua. Toivottavasti olet itse uhrien joukossa.
Teeppä maallemme palvelus: rakenna kotona pieni pommi, työnnä se hanuriisi ja käy räjäyttämässä itsesi jonkun järven jäällä.jotka repii rajat auki että veteraanien turhaan puollustama maa saisi nopeasti uuden alun mikä ei ole suomalaisille vaan erivärisille.
- entisessä maassaan
ja sunlaisia uunoja kirjoitti:
jotka repii rajat auki että veteraanien turhaan puollustama maa saisi nopeasti uuden alun mikä ei ole suomalaisille vaan erivärisille.
monta vuotta menee että suomalaiset on vähemmistö suomessa?
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3411291- 609098
- 1375445
- 1443754
- 753680
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi373599- 403338
- 602698
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak722420Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal142073