Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Uusia asentoja,kokemuksia kaivataan ;)

Olen juuri aloittanut uuden poikaystäväni kanssa suhteen ja ollaan pysytty oikeastaan aika lähetyssaarnaajassa mutta haluisin jotain uutta..
Mikä olisi sellainen seuraava askel?
En ole ikinä ottanut mieheltä suihin ja olisi hirveä himo kokeilla sitä mutta kertokaa miten mies nauttii siitä parhaiten??Kaikki vinkit tervetulleita!!!
95563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Miehen melkein tullessa...puraise pallista ja KOVAA

Äänestä
  • Jaa että puraisisin pallista?Haluutko olla eka jolle sitä kokeilisin?Tosi hyvä vinkki,pisteet
    Igorille vaan..

    Äänestä

Suihinotossa parhaalta tuntuu, kun nainen lipoo kielellään terskan alapuolella olevaa esinahan poimua (noin puoli x puoli senttiä olevaa aluetta). Ei siis koko m..kkua suuhun, vaan sillee vähän kiusoitellen, edestakaisin oikealta vasemmalle ja kielen kärjellä, vähän huulia mukaan. Tämä on ainakin meikämannella herkin kohta.

Asennoista suosittelen meritähteä. Katso tarkemmin www.health.fi/sexpo/asentoja.html

Äänestä
  • mä taas tykkään ku imetään koko mulkku suihin ja imetään oikein kovasti.. mikään ei voita sitä..
    lähinnä ahistaa ku muija vain pikkasen lipoo ja härnää.. ei tule kesää!!
    mut se on varmaan aikalailla yksilöllistä kyllä sen huomaa mistä kukin tykkää..

    Äänestä

Kokeilet eri juttuja esim: imet ja samalla otat hitaasti vain terskaa tai enemmänkin suihin, sitten voit imeä ja samalla ottaa hieman vauhdikkaammin suihin....voit kokeilla kaikkea välillä imet kovempaa ja välillä et ime juuri lainkaan.Liikuttelet/hierot kieltä kyrpää vasten samalla kun "se" on suussa...jne jne!!! Kyllä se siitä!

Äänestä
  • Kuulemma miehet tietää miten pitää suihin ottaa, kannattas homoilta udella heillä kun on rajoiettua tuo rakastelu yhden reiän verran.
    Oikeestaan se ei oo mekkanista toimintaa, vaan naisen pitää "tuntea" ja aistia milloin mies nauttii enemmän ja millon vähemmän, jos hommat ei skulaa niin se johtuu vaan siitä että et ole sitä varten,toisilla naisilla on touchia ne osaa mielluttää miestä, toisaalta sillä perusteella osaako ottaa suihin varmasti moni mies valitsee partnerinsa siis voi olla muitakin asioita jotka kiihottaa kaveria. Joillakin on varmasti erogeenisia alueita monissa paikoin, sen takia sun pitää nuolla ja muu´ten kosketella koko bodia, eli pitää tuntea koko mies

    Äänestä

Kokeilkaa 69-asentoa! Miehesi pitää siitä varmasti... ;)

Äänestä
  • kannattaa samalla ku imee munaa niin perse reijän ja pallien välistä painella sormilla saa mukavia säväreitä. ja kysyä kaverilta millon tuntuu hyvälle.

    Äänestä

  • aksu kirjoitti:

    kannattaa samalla ku imee munaa niin perse reijän ja pallien välistä painella sormilla saa mukavia säväreitä. ja kysyä kaverilta millon tuntuu hyvälle.

    epäilen että siinä on paha kysellä mitään ku on kalu kurkussa.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Misu kirjoitti:

Olen juuri aloittanut uuden poikaystäväni kanssa suhteen ja ollaan pysytty oikeastaan aika lähetyssaarnaajassa mutta haluisin jotain uutta..
Mikä olisi sellainen seuraava askel?
En ole ikinä ottanut mieheltä suihin ja olisi hirveä himo kokeilla sitä mutta kertokaa miten mies nauttii siitä parhaiten??Kaikki vinkit tervetulleita!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu