Nyt on keskieuroopassa pelattavassa eurolotossa huima yli 180 miljoonan euron potti. Mitenkähän tätä voisi pelata suomesta käsin?
Vastaukset 7
- agency
Hiffasin justiinsa saman jutun lehteä lukiessani ja kateeksi käy.
Täällä kun pitäis vaan istua joka v:tun lauantai telkun ääressä ja katsoa kansaa kyykyttävän Veikkauksen höpinöitä.
Toisaalta loton pelaamisessa ei ole mitään mieltä, ainakaan täällä, koska potit ovat onnettomat ja todennäköisyys toisella kiertotähdellä.
Jos täällä haluaa fyrkkansa heittää tuuleen, joten kuten järkevä keino on Toto kimppa ja himassa kaukokeno.
Näissä ulkolotoissa täytyy vaan järkätä hommansa niin, että tili on siellä, missä pelataan - ja juttu sillä saletti. Niin - ja nettipankki.
Eihän niidenkään pelaamisessa sinänsä paljoa älliä ole, mutta kyllä 180 milliä on vähän eri luku kuin pallotytön tai pojan maireasti tarjoama
regulaari 0,65 Mme.
Suomalainen häviää aina - ja tositarkoituksella.- tainaari
Voisitko suomeksi kertoo ton eurolotto jutun alusta loppuun et miten sitä pelataan?
- speggu
https://www.virtualworlddirect.com
tuolta minä kävin vetämässä e-lottoa.- PlayerPrayer
4. A member agrees to pay £5.00 per week (per syndicate placement) for the e-Lottery membership subscription. A member understands that if the subscription payment is not received by the company on the due date they will be removed from their syndicate and will no longer be entitled to any winnings generated by said syndicate. They will be notified of this by e-mail and / or SMS message (if we have their mobile phone details). All credit/debit card transactions, both successful and unsuccessful, are recorded by ourselves and by our Merchant bank. If a member is removed from a syndicate for Payment Failure or Cancellation and the said syndicate consequently wins, VWD are not liable to pay any winnings to said member. Subscription payments are ongoing until cancelled in accordance with clause 6.
- euromiljoonat
MOI!
Meilla pyorii nyt kimppa eurolotossa. Mukaan paasee, jos haluaa.
euromiljoonat- rakoraimo
Älkää uskoko tuota, huijari viesti, keräilee vaan klikkauksia itselleen!!
- JK
EIMITENKÄÄN
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231024- 71912
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha589861- 48845
- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646- 69644