Lapset joutuivat katselemaan vierestä kun heidän äitinsä poltettiin.
http://www.wpmi.com/news/local/story.aspx?content_id=C8748F00-3A04-40B5-9B85-E81BB86E1886
Sitten video uutislähetyksestä ja etsintä kuulutus tästä mulatti roistosta.
http://www.wpmi.com/mediacenter/default.aspx?videoId=117822
Poltti
6
315
Vastaukset
- maailma.
Mikä ihmisiä vaivaa toivottavasti meillä meininki ei ala menemään tähän suuntaan vaikka pahoin pelkään että näemme vastaavia tapauksia kohta meilläkin.
Liian erilaiset ihmiset eivät ole koskaan historian aikana sopeutuneet olemaan keskenään kuin korkeintaan pakolla ja silläkin noin 50v jonka jäljet ovat olleet hirvittävät ja silloinkin ihmisen sivistyksellä ei ole ollut mitään merkitystä.
Naapurit on tappaneet toisiaan vaikka ennen ovat yhdessä kuistilla rupatelleet keskenään,mutta yht`äkkiä ovat silmittömässä vihassa murhanneet toisiaan.- tappaa polttamalla
karvapää kirjoitti:
meilläkin nähty kaikenlaista väkivaltaa kautta aikain.
Sitten sen jälkeen vois tänne tulla kirjoittelemaan että tapahtuuhan sitä kaikenlaista siellä sun täällä mitä mokomista kusipääisistä karvpäistä,mitä sinäki täälä oikeastaan viisastelet tyhjänpäiväistä länkytystä missä ei ole päätä eikä häntää.
- munakarva
karvapää kirjoitti:
meilläkin nähty kaikenlaista väkivaltaa kautta aikain.
.....polttanut ketään
- on sentään
vieras Kulttuuri on tavattoman rikasta!
- VERI KIEHAHTI
Kaverilla oli väärääverta geeneissä joka ilmeisesti aiheutti kimpaantumisen kauankohan amerikanvaltio yleensäkään pysyy kasassa meno sitä luokkaa jotta luulis siellä kohta tulevan totaalinen räjähdys eri etnisten ryhmien välillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site425831Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714565Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464332SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564111SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt873710Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613235SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502423Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?342315Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422069En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha81144