Etsin kivoja naisia jotka ovat omasta mielestään ylipainoisia?
Sisältä kauniita ja mukavia!
Missä heitä tapaa?
Herrasmies
Ylipainoisia naisia
13
1884
Vastaukset
- löytyy ainakin .....
Olen samaamieltä että iso nainen on kaunis ja mukava sisäisesti....mutta myös ulkoisesti....ettensanoisi jopa rakastettava :)
xxl-nainen - xxxln31v
meitä löytyy live-elämästä sekä täältä netistä...mutta mistä löytyisi meille kunnon miehiä?
- niin...
Mistä löytyy rehellinen,luotettava ja hellä mies....täältäkö?????
xxlnainen43 - xxxln31v
niin... kirjoitti:
Mistä löytyy rehellinen,luotettava ja hellä mies....täältäkö?????
xxlnainen43täältä löytyy niitä kunnollisia miehiä jotka haluavat muutakin kuin seksiä..taitaa olla parempi etsiä tuolta live-elämän puolelta.=)
- ...............
xxxln31v kirjoitti:
täältä löytyy niitä kunnollisia miehiä jotka haluavat muutakin kuin seksiä..taitaa olla parempi etsiä tuolta live-elämän puolelta.=)
Se vaan että ne sattuu kuulolle. Ei saa vaipua masennukseen, pienistä vastoinkäynneistä.
Se on kyllä että meitä on monta ilonpilaajaa täällä. Pitäs ehkä laittaa jonkulainen kuva että porukka ottas toisen tosissaan!
- peilejä
keksitty olisin paljon onnellisempi......
muutenkin tämä on vain pakon sanelema tilanne. vihaan kaikkia, mutta ei voi mitään. Miksi muuten ihmisillä pitää olla rajat, mitä vitun väliä.....
Miksi ihmeessä pitää kokeilla kaikkea..miksi pitää pistää kaikki menemään.....miksen voi tajuta mikä on hyvää ja riittävää.... miksi olen niin .......... tyhmä.
miksi mulle ei riitä mikään....
miksi kukaan ei ymmärrä minua...
miksi mulle kävi näin...
miksei kukaan sanonut mulle mitään...
en enää jaksa katsoa muita jotka ovat paremman näköisiä kuin minä.... miksi mulla pitää olla perhe..mä vihaan niitä...- ...............
Ensinnäkin jos sinulla on jo perhe, mitä muuta olet vailla? Tiedän että mainoksia syötetään jokapaikassa. Tämä on vaikea paikka sanoa, sen minkä jo tiedät. Se on mitä sinussa on sisässä lasketaan. Ehkä sinä tarvit siinä apua ystäviä.
- ja perhe......
............... kirjoitti:
Ensinnäkin jos sinulla on jo perhe, mitä muuta olet vailla? Tiedän että mainoksia syötetään jokapaikassa. Tämä on vaikea paikka sanoa, sen minkä jo tiedät. Se on mitä sinussa on sisässä lasketaan. Ehkä sinä tarvit siinä apua ystäviä.
on hyvä perhe joo....
- ...............
ja perhe...... kirjoitti:
on hyvä perhe joo....
En oikeen ymmärrä, tai jos ajattelen niin ymmärrän sittenkin. Kaikki rakkaus lähtee itsestäsi ja jos inhoaa itseään se tekee vaikeeta tuntea ja antaa rakkautta... Se olis just siinä missä tarvisit apua, ehkä olet jo käynyt terveyskeskuksessa jutteleen tästä.
Mikä oli se muu mitä tarvit? Tai on vaikea olla ilman? - terveyskeskus
............... kirjoitti:
En oikeen ymmärrä, tai jos ajattelen niin ymmärrän sittenkin. Kaikki rakkaus lähtee itsestäsi ja jos inhoaa itseään se tekee vaikeeta tuntea ja antaa rakkautta... Se olis just siinä missä tarvisit apua, ehkä olet jo käynyt terveyskeskuksessa jutteleen tästä.
Mikä oli se muu mitä tarvit? Tai on vaikea olla ilman?pienoiskoossa kotona... terveyskeskukset on turhia valittajia varten..
- TheDragonLord
terveyskeskus kirjoitti:
pienoiskoossa kotona... terveyskeskukset on turhia valittajia varten..
yhteyden johonkin lääkäriin sun muille. Nyt olet aika negatiivinen kaikkeen, näkeehän sen tekstistä. Jostain se on kumminkin alotettava, nyrkki pöytään ja apua!
- täältä
Laitahan vaan mailiosoitteesi. Tietty voisit kertoa myös ikäsi.
- X MISSI
Hyvä herrasmies!Pulskat naiset kelpaavat vain yhteen tarkoitukseen,rahan antoon.Olipa karvas kokemus kun tällainen gentleman vei rahojani,haukkui tyttäreni,poikani,miniäni,kampaajani ja yritti tehdä minusta hienoa ladya.Polki itsetuntoni ja haukkui nynnyksi kun en suostunut hänen tahtoonsa.En enää usko ns. herrasmiehiin,en ikinä! Tavallinen työmieskin on sivistyneempi !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81865Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51598Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41079- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708