Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

en saa kalua syvälle

Kun otan mieheltäni suihin, yleensä nuolen kalun vartta ja imen kalun päätä. Syvälle suuhun en kuitenkaan pysty ottamaan, max. 5-6 senttiä arvelisin. Muuten alkaa oksettaa.

Onko mulla väärä tekniikka vai mitenkäs te muut naiset taituroitte suihinotossa? Onko miehet teille tärkeää, et kalu otettais kokonaan suuhun?
95692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä se kalu pitää suihinotossa mennä juuria myöten silloin se tekee vasta nannaa.

Äänestä

niin.. ku alkaa oksettaa niin yritä niellä samaan aikaan, sillä se katoo.. Kande kattoo pornostarast suihinottokoulu

Äänestä
  • kun mä otan suihin ja imen syvältä niin sehän on sama kun lääkäri koskettaa tikulla kurkkua eli meinaa "laatta" lentää tai ainakin sillee yskittää... eihän sille mitään voi!

    Äänestä

Ratkaisin sen niin, että otin tytön takaraivosta kunnon otteen ja tungin kyrpäni lievää väkivaltaa käyttäen sisälle suuhun ja kurkkuun.

Äänestä
  • Ei tarvii ottaa suihin syvälle! Tuntuu ihanimmalta ku ottaa just sen 6 cm ja sit eestaas ja vapaalla kädellä kullin vartta hivelee..

    Äänestä

Ei mun terskani mahdu mun tyttöystävän suuhun kokonaan, mutta ei se mitään haittaa. Hän nuoleskelee siitä ympäriltä. Imeminen päästä ja kielellä kutittelu esinahan kiinnityskohdasta on minulle ihan tarpeeksi. Ymmärrän hyvin asian , sillä vain puolet naisista on onnistunut saamaan koko terskan suuhunsa.

Äänestä

En minäkään saa ihan koko kullia suuhuni. Meinasin viime viikonloppuna melkein laatata kun jätkäkaverini alkoi kädellä pitää päästäni kiinni ja en saanut suutani irti siis ollenkaan jätkäni kullista. :) Kysyin häneltä jälkeenpäin asiaa ja se kuulemma oli vain vaistomaista toimintaa.. Ken ties..?? :)
Olen varmaan joku luonnonlahjakkuus kun otin toista kertaa vasta suihin ja jätkäkaverini ei edes tiennyt sitä vaan kehui minut maasta taivaisiin. Hän on nimittäin kokenut näissä suihin otoissa.. Heh.. :)

-tyttö84-

Äänestä

isokaluisen miehen kannattaa valita suuri suinen nainen

Äänestä

kallista päätä vähän taaksepäin, niin menee syvemmälle. Ei nyt välttämättä ihan juureen asti, mut kuiteski pitemmälle. Eihän me tytöt mitään mäyräkoiria olla...=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kisu kirjoitti:

Kun otan mieheltäni suihin, yleensä nuolen kalun vartta ja imen kalun päätä. Syvälle suuhun en kuitenkaan pysty ottamaan, max. 5-6 senttiä arvelisin. Muuten alkaa oksettaa.

Onko mulla väärä tekniikka vai mitenkäs te muut naiset taituroitte suihinotossa? Onko miehet teille tärkeää, et kalu otettais kokonaan suuhun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu