Nokkahihnan vaihtopaikka Porvoossa?

Onko kukaan teettänyt diesel-seattiin 90tkm huoltoa Porvoossa? Missä ja paljonko maksoi?
6899
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikö Delta auto edusta Porvoossa seattia.
Sinne vain.Älä kaikkien teese itsemiesten tehdä sitä kunvoi tulla kalliimmaksi kun monetkiristävät sen vääntämällä hihnaa ja se on siinä. MERKKILIIKKEESSÄ ON AINA TAKUU MYÖS TÖILLE.

Äänestä
  • Siinä Delta auton työssä oli huonoa.

    Äänestä

Kaksi kuukautta sitten pyysivät Porvoon Deltassa huollosta ja remmin vaihdosta -00 SDI:hin 1000 euroa. Yksityinen liike teki huomattavasti edullisemmmin, sillä eihän siinä mitään kummenpaa ole. Yhteystiedot voin lähettää privana.

Äänestä
  • kerrotko missä vaihdoit, mitä maksoi, tuliko takuu työlle? Delta-auton kierrän kaukaa.

    Äänestä

Itse en veisi autoa Porvoon Deltaan.Huonoja kokemuksia kyseisestä firmasta.Eivät pysyneet tekemään edes öljynvaihtoa kunnolla.

Äänestä

...vaihdattanut nokkahihnaa Sorvistolla myrskyläntiellä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kallista on kirjoitti:

Onko kukaan teettänyt diesel-seattiin 90tkm huoltoa Porvoossa? Missä ja paljonko maksoi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu