Kauko Juhantalo puoluejohtajaksi

Suomen Keskusta on kovassa kriisissä kolmen hävityn vaalin jälkeen. Nyt tarvitaan rivakoita otteita ja osaamista.

Keskustan kannattaa valita puoluejohtajaksi monessa liemessä keitetty ja osaava vaikuttaja Kauko Juhantalo.

Juhantalo tunnetusti osaa koplata asioita ja tätä Keskusta nyt tarvitsee.
6254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sitten saa haudata keskustan "nousun", jos Juhantalo? Ei ketään johtoon, jolla "rikosrekisteriä" ja ym.. Järkeä kehiin..

Äänestä

Miksi käytät Santeri Alkion nimeä pilkkakirjoituksissasi puolueestani?

Onko Santeri Alkio tehnyt sinulle tai suvullesi jotain pahaa?

Osaatko hävetä?

Itse olen keskustalainen enkä ymmärrä, että pilkkaisin sinua tai puoluettasi.

Oletko katkera ihminen?

Ryhdy sinäkin konservatiiviksi. On paljon mukavampaa kun maailman sekamelska ei häiritse selkeää arvomaailmaa.

Äänestä

ja Heinäluoma! nami nami nami pusi pusi.. iso hali!

Kyllä demarit hoitaa hyvinvointiyhteiskunnan alasajon, ihanaa.. nami nami.

Äänestä
  • SDP:n ihanille mörrimöykyille! Varsinkin Lipponen on niin liikkis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Santeri_Alkio kirjoitti:

Suomen Keskusta on kovassa kriisissä kolmen hävityn vaalin jälkeen. Nyt tarvitaan rivakoita otteita ja osaamista.

Keskustan kannattaa valita puoluejohtajaksi monessa liemessä keitetty ja osaava vaikuttaja Kauko Juhantalo.

Juhantalo tunnetusti osaa koplata asioita ja tätä Keskusta nyt tarvitsee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu