sopivaa vauhtia

4425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hieno kuva. Nyt tuli nysväreiltä paskat housuun. Rupeaa nämä kotimaan asiatkin saamaan oikeat mittasuhteet.

Äänestä
  • tuota voisi kutsua kaahaamiseksi, mutta jos ajat 80:n alueella satasta tai 110:tä, niin sitä voisi kutsua mitättömäksi ylinopeudeksi.

    Äänestä

Kovin on tarkka mopoilija, vaikka vauhtia on 315.
Joustava kuski, siis.

Mutta valokuvauksellisesti epäilyttää. Joku voisi epäillä esim. kuvamanipulointia, mutta eihän me nyt sellaista...

Äänestä
  • Harva tosi harva motskari ylittää 300km/h tossa vielä kuski ei edes ole tankinpäällä makuullaan. ja ajatellaampas asiaa missä maassa on nopeus ilmoitettu englannin kielellä km/h ja lisäksi on motari jossa on 80 km/h rajoitus!!!. kyllä se on mailia
    kuvaa lienee käsitelty paljon... SOOOORRRIII

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dfdf kirjoitti:

http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=24548

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu