Pipsa/Ulla

Tosi outoo kun Ulla ja Pipsa sai sen sohvan päällisen niin äkkiä valmiiksi! Ois Pipsa voinu kattoo Ismon asunnon värejä! Ällö akka koko Pipsa. Ullakin alkaa jo ällöttää, ei jaksais enää kattoo sen yli näyttelemistä.
3613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vain noin 1200 turhaa jaksoa salatuissa elimissä, give up.

Äänestä

HYI MITEN LAIHA NAINEN SE ON,EI KELPAISI KYLLÄ MINULLE..

Äänestä
  • On se pipsa aika lautalaiheliini, kyl oli ajat toiset kun Puupään Justiinaa muistelee kaiholla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

Tosi outoo kun Ulla ja Pipsa sai sen sohvan päällisen niin äkkiä valmiiksi! Ois Pipsa voinu kattoo Ismon asunnon värejä! Ällö akka koko Pipsa. Ullakin alkaa jo ällöttää, ei jaksais enää kattoo sen yli näyttelemistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu