Varokaa hakkeria vierailee palstallanne!
Kuittasi viestini jälkeen ja on tehnyt sitä ennenkin!Nimim. .... ..
Laitan asian tutkintaan jos ei ilmoita henkilötietojaan asian sopimiseksi!
Huom.Ei teidän väkeä.
Ilmoittelen kun saan tietää!
Kuittasi viestini jälkeen ja on tehnyt sitä ennenkin!Nimim. .... ..
Laitan asian tutkintaan jos ei ilmoita henkilötietojaan asian sopimiseksi!
Huom.Ei teidän väkeä.
Ilmoittelen kun saan tietää!
Vastaukset 21
Vanhimmat
Minkä se kuittasi ?
vasen sukka vaihtui oikeaan ja päinvastoin. En kaiva muskettiani esiin jos tunnustat, senkin hakkeri.
julmaa
Ennen oli vaan punanurkat ja kyylät joka paikassa, nii ja punainen väkivaltakone ja Mielipidepankilla liuta haamukirjoittajia ja Korhosella plutoona varjoja, nyt vielä hakkerit. Hyvä kun varoitit. Ai niin, kävihän toimittajan profiililla hakkeri runsas vuosi sitten, ei kai vaan sama ? Sitä kun ei saata saada kiinni.
Tv-kortti on verraton väline videointiin!
Dvd,Svcd,Vcd,Wmv,Mpeg4 ym.formaatteihin.
Ps.Filmaillaan
Onko se ihan varmasti TV-kortti ? Joulukortti on ihan saman näköinen. Tai ajokortti.
niin se on
sai mennäviikolla hikan
niitä kukaan kuittaa. Ne tulee ulkoavaruudesta. Taustakohinan takaa kuuluu punakoneen jylinä ja politurkkien supattelu.
perkeleellinen pulina. Ketähän siellä mahtaa olla ...?
Niitä hakkereita, punikkihakkereita.
kun avasin. Puolet oli poissa ja veriset hampaanjäljet näky selvästi.
vaikk kaveril ol iha tosissa hakkereides kans hankkala olo. Hyi teit ko pilailet. Enk määkä ees osa ollenkka tää turkkuse murre.
Siirrä tää salaisiin kansioihin tai salaliittoteoriaan tai vainoharhoihin mutta vie se pois, ei lisää harhaisia sieluja meille.
niin sen täytyy olla
Laitoin mainitsemasi nikin ... .. hakukoneeseen ja se antoi muutaman osuman. Valitse niistä.
http://keskustelu.suomi24.fi/servlets/search?start=0&advanced=1&all_words=&some_words=&exclude_words=&exact_words=&conference=&poster=... ..&sort=relevance&search_interval=fixed_interval&fixed_interval_time=0&sd=01&sm=01&sy=2006&ed=4&em=2&ey=2006&hpp=25
osu ja upposi
onneksi on madontorjuntaohjelma
ihan kamala
kuun takana alus joka vakoilee:)
loistaa, paska haisee ja balalaikka soi.