Huivillahuiputtajat

tulleet Takinkääntäjien tilalle. Onhan se hailukansinisen huivin vaihto tulipunaiseen tosi paljon nopeammin tehty. Ei tarvitse ensin takkia riisua ja vaivalla sitä käännellä ja sitten vielä takaisin päällensä pukea.
2202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä tekee eduskunta, hallitus. Jokohama alan pakata!

Äänestä

Nyt on cool olla lesbo. Pressa on IHANNE. Saatiin paljon ääniä sellaisilta, jotka eivät yleensä äänestä ollenkaan, kun ei ollenkaan nappaa. Onpas pirullista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ovat kirjoitti:

tulleet Takinkääntäjien tilalle. Onhan se hailukansinisen huivin vaihto tulipunaiseen tosi paljon nopeammin tehty. Ei tarvitse ensin takkia riisua ja vaivalla sitä käännellä ja sitten vielä takaisin päällensä pukea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu