Siis, etsintä kuulutan tämän miehen! Hän on fiksu eikä tyrkytä sitseänsä. Minulla oli ainakin hauska ilta, ja hän tuoksu ihanalle.....:)
P.S. eihän tuollaisia kasva joka oksalla!
Tapasin fiksun miehen....
18
3789
Vastaukset
- Suomalainen
yleensäkkin haisee ei tuoksu. Ehkä se vanha alkohooli ja tupakan sekoitus. Niin että se on harvinaista että löysit, pidä kiinni jos vaan käy. Onnea.
- tai .sitten
Olet ollut hirmu humalassa,tai sit se olikin nainen.
- still dreaming;)
...no voisihan se noinkin olla. :)
- tänä aamuna
Katsoin itseäni peilistä.
- dreaming;)
toi oli hyvä!
- fiksun miehen :)
Hain häntä tanssimaan..
Hän oli niin herttainen ja hänen läheisyytensä sai minut aivan pois tolaltani. (Ihme kun sain sanoja suustani.)
En ole tavannut hänen kaltaistaan koskaan aiemmin.
Onnellinen on se nainen, joka hänet omistaa.- tanssimassa
Niin että missä tämä tapahtui?
- tämä mitään?
tanssimassa kirjoitti:
Niin että missä tämä tapahtui?
Janne toimi sydänten tulkkina ja hoiti hommansa todella hyvin.
Kipinät sinkoilivat kosketuksesta.
Siltä se ainakin tuntui.
- kysymysmerkkinen
tavalla se fiksuus ilmeni hänessä?
- ilmeni
kohteliaana ja toisen huomioonottavana käytöksenä.
- kysymysmerkkinen
ilmeni kirjoitti:
kohteliaana ja toisen huomioonottavana käytöksenä.
se käytännössä ilmeni? Eipä niitä sellaisia todella varmaan joka oksalla kasva tällaisina aikoina, joina röyhkeys on ajan kuva.
Missä sää sen näit? - hänet
kysymysmerkkinen kirjoitti:
se käytännössä ilmeni? Eipä niitä sellaisia todella varmaan joka oksalla kasva tällaisina aikoina, joina röyhkeys on ajan kuva.
Missä sää sen näit?tansseissa.
Miten nyt siellä ollaan kohteliaita ja toisen huomioonottavia. Kyllä te tiiätte.
- ...tapasit
????
- enpä olisi uskonut
Tapasin hänet vantaalla-tulisuudelmassa.
Mielenhallinta piti loppuun saakka-kroppa meinasi karata käsistä:) Enpä olisi uskonut, että joku "vetää niin hyvin".- :))
Eihän sitä usko ennen kuin sen kokee.. ensimmäisen kerran..
- hukassa?
Niin oliko se lauantai 28.1???-29 sunnuntai aamu???
minultakin kadoksissa mukava nainen.
vietetettin hetki yhdessä!!!
miten saisin yhteyden??? - mutta väärä nainen
hukassa? kirjoitti:
Niin oliko se lauantai 28.1???-29 sunnuntai aamu???
minultakin kadoksissa mukava nainen.
vietetettin hetki yhdessä!!!
miten saisin yhteyden???Silloinhan se oli, puolitoista viikkoa sitten, mutta minä en viettänyt kanssasi aamua- lainkaan.
- :))
hukassa? kirjoitti:
Niin oliko se lauantai 28.1???-29 sunnuntai aamu???
minultakin kadoksissa mukava nainen.
vietetettin hetki yhdessä!!!
miten saisin yhteyden???ilmassa.. aika ja paikka vaan eri..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383829Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362964Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81865Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51598Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41079- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65741
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708