Koraaneja Roviolle

Nyt Koraaneja ostamaan.

Laitetaan niitä tuleen näyttävästi, kyllä provosoi Muslimeja

Ja taas saadaan uutisia.
5316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mä olisin juonessa mukana. pelkään vaan että jäätäisiin kahdestaan polttelemaan niitä opuksia.

Äänestä
  • Kyllä me seuraajia saatais, saitais ehkä jopa oma lahko kasaan.
    Skinit vois auttaa elktempauksilla, esim Mikkelissä ja Lahdessa tänä iltana. Se kuule leviäisi kun kulovalkea.

    Äänestä

Mutta kannattaa olla varovainen. Aina joku uhrataan. Sinut saatettaisiin tuomita uskontorauhan häirinnästä tms.

Äänestä
  • Taitaa olla parempi käyttää naamiota, en viitsi rättiin päätäni kääriä.
    Nyt vain pilailu kauppaan niin saadaan illaksi pari roviota.

    Äänestä

  • ja levitellä sivut pitkin Helsingin rautatieaseman vessaa. Siellä muslimit hengailee..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ja Videokuvaa CNNään kirjoitti:

Nyt Koraaneja ostamaan.

Laitetaan niitä tuleen näyttävästi, kyllä provosoi Muslimeja

Ja taas saadaan uutisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu