oikea vai mielikuvitushenkilö??? Ärsyttää lukea tätä palstaa, kun kateissa ovat korkeintaan keijukaiset tai "elämäni miehet". Voisko joku aktiivinen hlö perustaa oman topiikin lemmenkipeille kaihomielille, ettei tarvitseisi lukea tyhjää paskaa jonniinjoutavaa kaipaaville??!!!
Olisiko
kadoksissa
91181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Se oikea, vai mielikuvitushenkilö joka oli kadoksissa!
Eihän lueta tyhjää paskaa "elämäni nainen"!
Laitas meiliosoite vain tai kännyn n:o;)
vastailen jos aikaa liikenee ;) Osoite tässä; [email protected]
itseäni 41-vuotta, vielä en ole löytänyt....jospa sitä joskus löytyis !!!!!
Saman olen minäkin huomannut että aika moni kaipailee jotain ihme mielikuvitus miestä/naista.
Jos joku edes vihjaakaan kaipaansa jotain ihanaa hellää naista tai miestä, niin avot siinä on heti yli sata yksinäistä kiihkeää ihmistä vastailemassa lemmenhuutoihin. Ihan ihme touhua?! Se on nähty monta kertaa ettei ne keskustelut kuitenkaan johda mihinkään.
Lemmenkipeitä on näköjään paljon. Saisivat kaikki lemmenkipeät mennä yhdessä treffeille ja halailla siellä aikansa, niin eiköhän lopu vähäksi aikaa lemmen huudot.
etsittäisiin.....
mutta vaikea se on tunnistaa itseään jos etsijä ei laita tuntomerkkejä eikä kaupunkia mistä etsii. Helpottais varmaan kummasti!
Kyse olikin näistä tyhjistä lemmenhuutajista, jotka etsivät henkilöä jota ei ole edes olemassa.
Saa sitä P****le ettiäkki,ku ei älyä edes laittaa kaipaamaansa tuntomerkkejä sun muuta infoa. Sitten on sata immeistä niinku "tosissaan" vastailemassa.
Voi Ziizuz mitä pahveja?!?
onko täällä joku edes tosissaan etsinyt jotain? Ei nimiä ei tuntomerkkejä ja sitten kun rupee kyseleen. No siitä se sitten alkaakin se pommitus. Niin pahvipäät!
on löytynyt mitä on hakenut,kokemusta on.