Kestääkö muiden huumorintaju vastaavaa jossa esim.Anne Frank makaa Aadolfin kanssa sängyssä ainakin vastaavia piirustuskilpailuja Iranissa aletaa järjestää tääsä muutama uutissivu josta nappasin edellä mainitsemani kuvnkin.
Todennäköisesti sieltä on tulossa muitakin holocaustia koskevia piirustuksia.
http://www.news.com.au/story/0,10117,18066746-1702,00.html?from=rss
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3212064,00.html
http://mypetjawa.mu.nu/archives/155865.php
Todennäköisesti sieltä on tulossa muitakin holocaustia koskevia piirustuksia.
http://www.news.com.au/story/0,10117,18066746-1702,00.html?from=rss
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3212064,00.html
http://mypetjawa.mu.nu/archives/155865.php
Vastaukset 7
Vanhimmat
kenes lippu nyt poltetaan ?
Pitäisikö sitten itkeä,nauraa vai lähtee polttamaan jotain lippua tai suurlähetystä?enpä usko meikäläisellä olevan siihen syytä piirustelkoon rauhassa nyt kilpaa paperoossille eiköhän se siitä asetu kohta kun pakkasetkin jatkuu.
Kiusaavat siis tanskaa julkaisemalla pilakuvia JUUTALAISISTA?!?!
Taitanen olla vähän tyhmä kun en oikein tajua mitä järkeä tuossa on?
Yhteisistä intresseistä sitten kysymys ja noin lähi-idän konfligtien kokonaisuudesta ehkä kysymys?
Sitten kun siihen lisää Irakin ja nykyisen Iranin ja Israelin sanailut niin siitä se todennäköisesti johtuu mene ja tiedä?
Seillä nämä piirustusharrastuksen pariin paneutuneet tahot taitaa olla niin että tässä sanailevat juutalaiset ja muslimit keskenään,saavat ihan rauhassa hillua siellä keskenään kunhan pusuisivät poissa täältä euroopasta tai menisivät sinne aavikolle vastatusten raapustelemään.
Oisivat keksineet nyt jotain vähän osuvampaa tuossa kun nyt ei suoraan sanottuna ole mittään järjen hiventäkään. Ei ees kuvota eikä naurata. Hölmöä vaan.
piirreskellä (naisille tuskin annetaan kynää käteen).
Nyt ollaan niin hyvää pataa Aatu-vainaan kanssa. Tavoite on melkein sama, yhden ihmisryhmän hävittäminen. Se mitä muhamettilaiset eivät tiedä on, että jos Aatu olisi onnistunut tavoitteissaan, niin kaikki mm. Saksassa olevat 4 miljoonaa turkkilaista "Gastarbeiteria" asuisivat mukavasti piikkilanka-aidan takana ja kävisivät töissä apulanta-, tai saippuatehtaassa, myös raaka-aineena.
Asian voi tarkistaa vaikka kysymällä neonazistien mielipidettä muslimeista.