Miten tässä käy?

Jos ääri muslimit alkaa räjäytteleen pommeja euroopassa niin silloin ollaan todella syvällä suossa.
3246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei, vaan silloin laitellaan filmirullasta tehdyt kalvot sirkkelilasien päälle ja ihaillaan itäisestä taivaan annasta kasvavia sieniä!

Äänestä

mitalit rinnassa ja kunniaa tehden, itsenäisinä ja käsi miekan kahvalla. Eläköön, eläköön!

Äänestä
  • Väinämö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maailman loppu kirjoitti:

Jos ääri muslimit alkaa räjäytteleen pommeja euroopassa niin silloin ollaan todella syvällä suossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu