MR. Passive Income Billionaire Aamurunkki!

Jaahas olenkin sitten näemmä koko organisaation kärjessä!!!
Suomen ensimmäinen Passive Income Billionaire Aamurunkki.


Elämä on ihanaa!

Ei muuta kun lepiä Pattayalla vaan ja muuta kivaa, pisteitä kato on!
Köyhät kyykkyyn, taidan lähteä Hertzille :)
81042
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

On tietysti hävytöntä, että dj (diamond-johtaja) Mursis on jäänyt tässä orcanisaatiossa jotenkin alakynteen. Koska olemme kateellisia Mr. Passive... jne. Pennit Miljoonaksille, suosittelen liittymään alalinjaani osoitteessa:

http://www.moveplaza.com/?id=mursis

Comisario Pälmu on selvittänyt asiaa, ja tullut siihen täysin epäviralliseen tulokseen, että vaikka en ole itse tuota rekisteröinytkään, joka muuta linkkiä klikkaa, on "Täysin sairas..." jne.

Äänestä
  • Oma syysi! Joku saattoi lyhkärissä vääritelle tai suoraan valehdella sinulle. Mutta se ei ole firmanvika. Ei tästä rahaa tule ilman töitä. Olet luuseri!

    Äänestä

  • muutamassa päivässä maailmankuulun comisario pälmun ohi! Rekolakin jäi jonnekkin menneisyyteen!

    http://www.moveplaza.com/?id=112

    ja olet mukana tienaamassa!

    Nostan mursikselle kateellisuuskortin!

    Äänestä

  • Voiko tuollaisen tittelin ostaa:

    Passive Income Billionaire Aamurunkki?

    Haluaisin olla tuollainen. Paljonko maksaa....

    Äänestä

PennitMiljonaaksi oot tehny sen mistä monet vain unelmoivat! Alhaalta johtoon ja tais mennä vain muutama päivä?? Siinäpä niille epäilijöille jotka sanoo etteikö vois menestyä :)

Ei muuta ku lämpösiä kelejä sinne Pattayalle :)

Äänestä
  • ettäkö nää että tuo on täyttä kusetusta!!!!!!!!!! tienatkaa te vaan pisteitä niin minä tienaan euroja!!

    Äänestä

  • move fe kirjoitti:

    ettäkö nää että tuo on täyttä kusetusta!!!!!!!!!! tienatkaa te vaan pisteitä niin minä tienaan euroja!!

    movessa tienataan pisteitä,koska tuskin kukaan rahaa tarvitsee kun pisteillä pystyy ostamaan kaikkea storesta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PennitMiljoonaksi kirjoitti:

Jaahas olenkin sitten näemmä koko organisaation kärjessä!!!
Suomen ensimmäinen Passive Income Billionaire Aamurunkki.


Elämä on ihanaa!

Ei muuta kun lepiä Pattayalla vaan ja muuta kivaa, pisteitä kato on!
Köyhät kyykkyyn, taidan lähteä Hertzille :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu