Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

reggina häviää

hui kun taas hehkutetaan regginaa,mutta löytyykö edes kyseisestä joukkueesta huippu pelaajaa?minusta siellä ei ole ketään maailmanluokan peluria.että eiköhän udinese tule voittamaan kyseisen matsin,ja leikiten vielä.
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

miä oon samaa mieltä.

kyllä se udinese voittaapi ((=

Äänestä

Täälläkin luotetaan Udineseen...Ainakin mitä muita foorumeita seurailin niin puhuttiin udinesen voitosta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taatusti kirjoitti:

hui kun taas hehkutetaan regginaa,mutta löytyykö edes kyseisestä joukkueesta huippu pelaajaa?minusta siellä ei ole ketään maailmanluokan peluria.että eiköhän udinese tule voittamaan kyseisen matsin,ja leikiten vielä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu