Islam pilakuvat Jenkki isku!!!!!

rydes

Näitten kuuluisten pilakuvien taustalla on toden näköisesti Jenkit. Nimittäin, jos mellakat leviävät jenkit saavat taas läpi uudet puolustusbudjetin lisäykset. Europpa taas näyttäisi sotkeutuvan mukaan tähän ns. pyhäänsotaan (demokratia), saadaan Europpalaiset paremmin mukaan ryöstöretkelle, joka näyttää takkuavan ilman Europan täydellistä tukea. Nyt kun saadaan Islamilaisten vihat niskaan niin on helpompi liittyä sotaan. Jenkkien provokatio!

5

446

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • teoria...

      Median mielenkiinto on nyt ihan muualla kuin USAN:n tekosissa, jotka eivät seisokaan enää ihan etusivuilla. Kyllä Bushin hallintoa nyt naurattaa: Iraniin voi hyökätä jo sillä perusteella, että kaverivaltiota Tanskaa on uhattu. Sota tästä tulee. Ja vain sillä toisella puolella on se ydinase...

    • Stoa

      Jenkit ainakin repivät tapauksesta kaiken hyödyn irti. Kaikista raivostuneista muslimimaista jenkit sattumalta erottelivat Syyrian ja Iranin "väkivallan lietsomisesta". Näitä valtioitahan he on koko ajan muutenkin yrittäneet hiostaa.

      Jenkkien oma pesä on kovin puhdas: mitä nyt about satatuhatta muslimia tapettu Irakin ja Afganistanin sodissa demokratian nimissä. Mutta hui kauheaa, kun Syyriassa paloi yksi rakennus!

      Mikä siinä on että näistä länsimaalaisista "arvoista" kuten demokratiasta tai sananvapaudesta on muslimeille aina pelkkää riesaa. Tuossa juuri Tuomioja puhui telkkarissa ääriainesten vähemmistöistä, jotka lietsovat väkivaltaa maailmaan. Meidän länsimaalaisten on oltava tietoisia etenkin näistä läntisistä ääriaineksista (jenkkihallinto, oikeistolaiset europoliitikot, siionistit), sillä juuri näiden tahojen pahoille teoille saatamme tyhmyyksissämme antaa hyväksynnän.

      • pressi

        Stoa viittaa viisauteen, sun juttus elähtäneeseen K-linjalaisuuteen. Dunkkkaat tykisti.


      • Stoa
        pressi kirjoitti:

        Stoa viittaa viisauteen, sun juttus elähtäneeseen K-linjalaisuuteen. Dunkkkaat tykisti.

        Stoa ei sosialistiseen suunnitelmatalouteen sorru. K-linjalaisuus ja jenkki-imperialismi edustavat näkökulmastani suurvaltapolitiikkaa, jota pienen valtion ei kannata edesauttaa. Suurvaltoihin ei koskaan ole luottamista.


    • No political

      Tuntien lyhyestä maailmanhistoriasta n.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3799
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2944
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1845
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      754
    9. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      698
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      56
      697
    Aihe