Taas rekka kolari nyt Kotkassa

ei tullut henkilövahinkoja
81703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kymenlaaksossa ! !!!

Äänestä
  • Jos liut yli kaistojen, vastaantulijan kaistalle.
    Ei siinä katsota onko venäläinen,tanskalainen vai suomalainen.

    Äänestä

7- tiellä.

Äänestä
  • kyllä siinä kolarissa vaan yks ihminen joutu sairaalaan!!

    Äänestä

  • ppp kirjoitti:

    kyllä siinä kolarissa vaan yks ihminen joutu sairaalaan!!

    joo kyllä henkilöauton kuski sairaalaan.

    Äänestä

rekan eteen, että turhaan syytellä rekkakuskia!

Äänestä
  • Vaik h-auto ajoi rekan eteen.

    Äänestä

  • Sutela kirjoitti:

    Vaik h-auto ajoi rekan eteen.

    Kannattaisi opetella näitä liikennesääntöjä vaikka kertaukseksi, kun yleensä täällä liittymistä ajavat kuin mielipuolet moottoritiellä ajavien eteen. Ei siinä kunnioiteta sen enempää liikennemerkkejä kuin omaa henkeäänkään!
    Myös suojatiellä liikkuvia ei kunnioiteta yhtään.
    Jos itse pysähdyt esim. Aseman koulun edessä antamaan tietä pienille koululaisille, niin vastapäinen auto huristelee vauhdilla eteenpäin, jolloin suojatiellä kulkijat ovat vaarassa!
    Onko Haminalaiset niin hölmöjä ja yksinkertaisia liikenteessä, vai mikä täällä riivaa?
    Pitäisi olla liikennevalot täälläkin, mikäli kukaan tajuaisi mitä varten ne on!
    Kaupungista josta tulen, on liikennemoraali korkeampi ja ehkäpä se on sitä fiksuuttakin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ryssii kirjoitti:

ei tullut henkilövahinkoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu