Puolessavuodessa irti EU:sta

Jos niin kävisi saisimme eläkeloiset sen vitosen
jo heinäkuun alusta eikä joskus loppuvuodesta.
Eliitti sanoo ettei rahaa ole kun nopeat joukot
pitää ensin huolehtia.
Vittu perkele!
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ottaa sen nyt rauhalla mitä ennen sotimalla?

Saksa, Espanja ja portugali pitää omistaan huolen...kuka pitäisi meistä muista?

Ei enää Venäjä tällä politiikalla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Demari-Eläkeläinen kirjoitti:

Jos niin kävisi saisimme eläkeloiset sen vitosen
jo heinäkuun alusta eikä joskus loppuvuodesta.
Eliitti sanoo ettei rahaa ole kun nopeat joukot
pitää ensin huolehtia.
Vittu perkele!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu