Stockman syndrooma

Nyt selvis! Hesan kopla potee Stockman syndroomaa. Yrittää samastua itteään parempiin piireihin.
5306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taas on joltain jäänyt pillerit ottamatta

Äänestä

kolmannessa polvessa vaan meininki on "myö ollaan vasiten statista, ei myö olla mistään savosta!"

Äänestä
  • Savolainen vaskisti päästäkseen Koplaan? ;D

    Äänestä



Kommentoi aloitusta


itsevaltiaat kirjoitti:

Nyt selvis! Hesan kopla potee Stockman syndroomaa. Yrittää samastua itteään parempiin piireihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu