www.re-protmi.com Upeita asuja. Tuollaisia ei saa kovin monesta paikasta. Itse olen kyseiseltä firmalta tilannut asuja ja ovat olleet ihan helvetin hienoja!
asuja
karrir
6282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Harmi vaan että melkein kaikki tuntui olevan loppuunmyyty :(
Sieltä saa kuulemma tilauksesta ihan sellaisen takin/asukokonaisuuden kuin itse vain haluaa. Suosittelen yhteydenottoa jos vain kiinnostusta löytyy!
näitä asuja oikein hankitaan? En piruile, kysyn ihan tosissani.
no itse keräilen kaikkea aiheeseen liittyvää ja asu olivat mukava lisä kokoelmiini. Ja tokihan niitä voi myös vuokrata esim.naamiaisiin,näytelmiin yms.
Tavara on siis replikaa, eikö niin, ja itseasiassa ihan kohtuuhintaista, ainakin jos on kunnolla tehtyä alkuperäisiä vastaavista materiaaleista.
Minkähänlaisia hintoja maksettaneen alkuperäisistä asuista? Ja mistä erottaa aidon ja myöhemmän jäljitelmän?
Repro-tuotantoa on. Aidot SS-takit maksavat jopa kymmeniä tuhansia euroja, koppalakitkin tuhansia. Parhaat kopiot erottaa aidoista vain hyvä asiantuntija.