On hyvin toden näköistä että Tony Halme on tällä hetkellä anaalitähystyksessä jossain päin avaruutta.
Tonyn kaappasivat humanoidit.
Tupuna
3220
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tonyn perseessä on 59 kg paskaa, joten se selittää miksi se on niin turvonnut - ei sillä mitään lihasta oo, vaan tiukkaa tinttarapaskaa ja ympärillä vähän läsyä. Pääkoppakin on kuvattu, jonka luultin ensin olevan umpiluuta, mutta ku röntgenkoneen teho satakertastettiin paljastu et on siellä paksun luumassan keskellä ihan pienet aivot, jotka lilluu kusessa.
persessä on ollut ainakin 20-30 eri somalikarjun kyrvät ja sen tuhkaluukkua on rassattu päivien ajan tauotta, mikä osaltaas selittää tuon valtavan paskamäärän pakkautumisen: ku se ei oo ehtiny missään välissä paskantaa kun on koko ajan ollut joku kyrpä tukkeena suolensuulla. Myös sen persereikä on niin turvonnut nussinnan seureuksena, et se ei pystyis istuunkaan eduskunnassa ollenkaan. On niin kipee anaali.
perse punaisena:
WIUUHH...LÄTTSS...AAAARRRGGGHH...LISÄÄ BEIBIT!!..
WIUUHH...LÄTTSS...AAAARRRGGGHH...KOVEMPAA!!...
WIUUUUUHHH...RRLLÄTTSSS...AAAAAAAAAAARRRRRRGGGGGGHHHHH...JEE!! BEIBIT JEEEEEEH!!! RUOSKIKAA MUN PERSE VERILLEE YEAAAAAHHHH!!!!