SEPETEUS 46

Hei!
Kadotin sinut,muistatko enään?
Kävimme piiitkän keskustelun ja jotain tapahtui..,seuraavana päivänä kohtasimme pikaisesti,mutta sen jälkeen olen kadottanut sinut,missä olet???
Ota yhteyttä jos vielä muistat tammikuussa..,
2461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuota Sepeteus 46 kaipaa joku toinenkin.
Vaikutuksen tekee persoonallaan.
Saa sydämen ja pään sekaisin ja sitten katoaa.

Äänestä

...on kaunista..
kertoi minulle sepetius..
kun keskustelimme piiitkäään..
kyllä hän osaa hurmata..
muista missä mennään..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muistatko?? kirjoitti:

Hei!
Kadotin sinut,muistatko enään?
Kävimme piiitkän keskustelun ja jotain tapahtui..,seuraavana päivänä kohtasimme pikaisesti,mutta sen jälkeen olen kadottanut sinut,missä olet???
Ota yhteyttä jos vielä muistat tammikuussa..,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu