Ja nyt

TURVAT TUKKOON!!! TÄMÄ EI OLE PYYNTÖ EIKÄ TOIVOMUS
TÄMÄ ON KÄSKY !!!
4180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaa, vai että turvat tukkoon vai???....
Mä kun luulin, että Tää kanava on laitettu tänne sitä varten, että tänne kirjoitellaan, mut okei,
käskystä...

Äänestä

PÖH SULLE!!!

Äänestä

Onko tarkoitus järjestää perheväkivaltaviikonloppu, jolla täytetään turvakodit, vai?

Äänestä

Haluaisn tietää että minkä takia, millä turvat tukitaan, ja miten kauan.

Lisätietoja tarvitaan, tämä kun ei ole katsos armeija, juu now.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RYHTIÄ kirjoitti:

TURVAT TUKKOON!!! TÄMÄ EI OLE PYYNTÖ EIKÄ TOIVOMUS
TÄMÄ ON KÄSKY !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu