sierraan potkua

anza85

minulla on 2.0i doch sierra varustettuna simonssin putkistolla ja tarvitsisin lisää tehoa autooni. pudjettina voisi pitää sellaista paria sataa euroa.. eli mitä suosittelisitte minun tekemään.. kiitos kaikille auttaneille jo etukäteen!

5

801

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • solex

      Pari sataa riittää juuri ja juuri Hiclone-pyörrekiihdyttimeen Hot Earth-maattokaapelisarjaan. Odotettavissa oleva tehonlisäys noin 5 - 7 hv.

    • kannattaa ostaa vapaavirtaus-suodatin, poista alkuperänen ilmanputsarikotelo sekä "imuäänenvaimennin" vai mikä lie tyhjänpäivänen boksi siinä on, katkase putki tämän boksin, ja ilmamassa-anturin (sahalla)välistä ja lyö siihen se vv-suodatin mallia kartio. pikkunen ero mut kaverin akkorti ei sen jälkee enää pysyny perässä =).

    • Pocce

      Moposportilla maksaa nokat 299. Sillä piristyy jo kummasti. Pitää sun Sierraan kuiteskin kohta vaihtaa nokka-akselit...

      • kannattaa

        hiottaa vakiosta vaikka Laaksosella. löytyy tieto taitoa millaset kannattaa tehä. Eikä varmaankaan maksa noin paljon.


      • qwerty4
        kannattaa kirjoitti:

        hiottaa vakiosta vaikka Laaksosella. löytyy tieto taitoa millaset kannattaa tehä. Eikä varmaankaan maksa noin paljon.

        missä päi mahtaa sijaita tämä Laaksosen yritys?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 152
      1956
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      333
      1397
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      976
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      278
      720
    5. 33
      621
    6. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      12
      621
    7. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      262
      619
    8. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      563
    9. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      20
      512
    10. Onko tämä meidän yhteys

      Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
      Ikävä
      42
      502
    Aihe