Pyydän anteeksi jo etukäteen Suomen valtion puolesta Kanadan valtiolta. Tänään tulee vaahteranlehdet pölisemään, vaikkei syksy vielä olekkaan.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Huumori hallussa....
Aloituksen turhuuden takia pyydän vielä anteeksi SuojeluskuntainAseKOrjaamon puolesta silmillenne räjähtäneistä kivääreistä. Syy lienee kumminkin jossain muualla, esimerkiksi Beretassa ja sen laatustandarteissa, mutta suomalaisena nykyisessä Suomessa tulee minun ottaa vastuu muidenkin virheistä.
Leijonilta pyydän anteeksi sitä, että Bertuzzi on ajanut partansa ja Bertuzzilta sitä, että Leijonat ovat siloitelleet karvansa:)
Kanadan valtiolta pyydän nyt toisella erätauolla anteeksi Antero Niittymäen hanskan puolesta. Toivokaamme maailmanrauhan ja USAn koaliition puolesta, että kyseinen räpylä lopettaisi olemasta hillitön natsi.
Tuomitsen kyseisen hanskan erittäin rasistisena.
Ei ole muuten hauskaa kirjoitella itsensä kanssa...