Sananvapaus ja Suomi24

Taas kerran sama aihe, tällä kertaa en arvostellut SDP:tä vaan keskustelin 30 chatissa Suomen Puolustusvoimien legitimiteetistä.

Chat-seriffi GhostRider heitti minut ulos.

Joten:

Suomi24:ssä ei saa arvostella SDP:tä eikä Puolustusvoimia.

Mikä seuraavaksi?

3

366

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Se seuraavaksi.

      Minun viestini poistetaan kaikkialta kun haluan vain kuulla tämän ainoan asian:

      että joku muslimi tulisi ja sanoisi että oli väärin että se naisparka Iranissa hirtettiin vain sen vuoksi että hän puolusti siveyttään.

      Suomi24 on tehnyt itsestään naurettavan pellen. Olen toki itse yhtä höhlä kun jaksan taistella ihmisoikeuksien ja sananvapauden puolesta.

      Tämäkin poistetaan täältä kohta.

      Pitäisiköhän ottaa yhteyttä johonkin järjestöön? Eihän voi olla että Suomi24 joka on tunnetuin ja suurin keskustelufoorumi Suomessa on SENSUURIPESÄKE jossa poljetaan ihmisten oikeuksia?!

      • Ayse

        Olen muslimi ja mielestäni on väärin että se naisparka Iranissa hirtettiin vain sen vuoksi että hän puolusti siveyttään. En tunne ainuttakaan toista muslimia joka hyväksyy Iranin käytännön. Hyvää päivänjatkoa.


      • ....
        Ayse kirjoitti:

        Olen muslimi ja mielestäni on väärin että se naisparka Iranissa hirtettiin vain sen vuoksi että hän puolusti siveyttään. En tunne ainuttakaan toista muslimia joka hyväksyy Iranin käytännön. Hyvää päivänjatkoa.

        Tämä on tosi mukava kuulla, vaikka saitin ylläpitäjä onkin tehnyt kaikkensa ettei asiasta saa kysyä, ettei vain kukaan pääsisi vastaamaan noin kuin sinä vastasit.

        Rauha sinullekin!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      90
      1466
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1023
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      382
      857
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      155
      843
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      727
    6. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      719
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      668
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      635
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      631
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      622
    Aihe